Home ShowBiz Me një foto unike nga fëmijëria, Ermali uron Sabriun për ditëlindje
Me një foto unike nga fëmijëria, Ermali uron Sabriun për ditëlindje
0

Me një foto unike nga fëmijëria, Ermali uron Sabriun për ditëlindje

0
0

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka festuar sot 73 vjetorin e lindjes dhe mes shumë urime nuk kishte si të mungonte ai i të birit Ermal Fejzullahut.

Këngëtari ka postuar fillimisht një foto nga fëmijëria kur ishte një fëmijë dhe pozon duke puthur në faqe të atin, ndërsa i shkruan “Gëzuar ditëlindjen”

Më pas ai ka postuar një foto të të atit ndërsa shkruan: “Urime ditëlindja i pazëvendueshme i shqiptarisë. I bofsh edhe 100 bashkë me buzëqeshjen tanë e zemrën e bardhë e të mirë që e ki. Je krenaria jonë e sa ma gjatë jeta jote aq ma e bukur jeta jem. Të duam shumë unë, e padyshim edhe krejt shqiptarët kudo që janë”

Këngëtari ka marrë shumë mesazhe nga miq dhe fansa të tij, të cilët i kanë uruar qindra vite të lumtura.

ermali

Link: https://www.instagram.com/p/CFLLCixBayz/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CENUTRdDpIr/