Home ShowBiz “Po përgjithmonë..”, Olta sapo na tregoi foton më të bukur
“Po përgjithmonë..”, Olta sapo na tregoi foton më të bukur
0

“Po përgjithmonë..”, Olta sapo na tregoi foton më të bukur

0
0

Aktorja e njohur Olta Gixhari është bërë pak javë më parë nënë e një djali.

Ajo ndodhet aktualisht në Spanjë ku po jeton së bashku me partnerin e saj dhe ku lindi djalin.

Olta dhe partneri i saj vendosën ta quajnë vogëlushin Amar dhe që prej momentit të lindjes e deri më sot, aktorja ka postuar disa herë foto shumë të veçanta të të birit ndërsa shpreh gjithë emocionet e të qënit nënë.

Këtë herë ajo pozon në krevat së bashku me Amar  në një foto shumë të bukur.

Në gisht Olta ka vendosur biberonin e vogëlushit si unazë ndërsa shkruan: “Dhe unë thashë po përgjithmonë”, duke ju referuar kështu raportit të veçantë me të birin.

Link: https://www.instagram.com/p/CFMcoFCnnso/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDOedSzHWyC/