Home ShowBiz Nuk e dinim kaq romantik, nuk do ta besoni si e quan Olti partneren e tij
Nuk e dinim kaq romantik, nuk do ta besoni si e quan Olti partneren e tij
0

Nuk e dinim kaq romantik, nuk do ta besoni si e quan Olti partneren e tij

0
0

Egli Tako, partnerja e Olsi Bylykut festoi një ditë më parë ditëlindjen e saj.

Me një fëstë shumë të veçantë ku nuk mungoi argëtimi si dhe  personazhe të njohur, Egli festoi 23 vjetorin e lindjes.

Ajo mori urime nga më të ndryshmet nga miq, fansa e të afërm, por padyshim urimi më i veçantë ishte ai i Olsit.

Aktori ka postuar në instagram një foto ku pozon sëbashku me partneren në festën e ditëlindjes së saj ndërsa krahas fotos zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar.

“Gëzuar ditëlindjen diamant që më ndriçove shpirtin”, shkruan Olsi në foton ku shfaqet të përqafuar.

Aktori dhe partnerja e tij kanë disa vite së bashku dhe i shohim shpesh teksa pozojnë të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Link: https://www.instagram.com/p/CFKoPa3nNJx/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6goxDVg2qR/