Home ShowBiz Shtatëzanë për herë të tretë.. këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur
Shtatëzanë për herë të tretë.. këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur
0

Shtatëzanë për herë të tretë.. këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur

0
0

Këngëtarja e njohur Pink është nënë e dy fëmijëve, një vajze 9 vjeçare dhe një djali 3 vjeç.

Por në disa foto të shkëputura nga një koncert i saj po thuhet se këngëtarja mund të jetë sërish shtatëzanë.

Ajo është parë me një fustan të gjatë dhe pak të gjerë ndërsa dukej qartë barku pak më i rrumbullakosur se zakonisht.

Menjëherë pas këtyre fotove, fansat po aludojnë se këngëtarja është sërish në pritje të ëmbël.

Megjithatë vetë këngëtarja nuk ka reaguar ende, pavarësisht thashethemeve, kështu që mbetet të shohim në vijimësi nëse këto lajme janë të vërteta apo jo.

Link: https://www.instagram.com/p/CD_uiiHJR1y/

Burimi i lajmit: https://www.the-sun.com/entertainment/1486926/pink-pregnant-baby-acm/

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/8y4nXtN-qb8