Home ShowBiz “Duke bërë filma dhe fëmijë”, Arbana sjell foton më romantike në krahët e partnerit
“Duke bërë filma dhe fëmijë”, Arbana sjell foton më romantike në krahët e partnerit
0

“Duke bërë filma dhe fëmijë”, Arbana sjell foton më romantike në krahët e partnerit

0
0

Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj janë një prej çifteve më të përfolura të momentit.

Ata të dy do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali dhe moderatorja edhe pse në muajt e fundit të shtatëzanisë ndodhet gjithmonë pranë Eduardit duke i ofruar vazhdimisht mbështetje në çdo projekt kinematografik.

Këtë herë ajo ka postuar një foto me Eduardin, i cili e përqafon dhe e puth në ballë, ndërsa ndodhen në sheshxhirim.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Në sheshxhirimin e Sofia film nën drejtimin e artistit tim të preferuar Eduard Grishaj duke i uruar atij dhe grupit të tij mbarësi”, shkruan Arbana krahas fotos romantike ku pozojnë së bashku.

Kjo foto e veçantë e çiftit ka tërhequr vëmendjen e të gjithë miqve dhe fansave të cilët i kanë komplimentuar për gjithë dashurinë dhe mirësinë që rezatojnë.

Link: https://www.instagram.com/p/CFUS5UJA4ah/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3VJ1GDAPx_/