Home ShowBiz “Na trego pak dorën misterioze të atij djali..”, Dojna bën veprimin e papritur
“Na trego pak dorën misterioze të atij djali..”, Dojna bën veprimin e papritur
0

“Na trego pak dorën misterioze të atij djali..”, Dojna bën veprimin e papritur

0
0

Moderatorja Dojna Mema postoi për herë të parë para disa ditësh një foto nga pushimet ku tregonte se shoqërohej nga partneri i saj.

Ajo u shfaq teksa mbante dorën e një djali misterioz të cilin në fakt vendosi të mos e zbulonte se kush ishte.

Por duket se fansat janë bërë kuriozë dhe i kanë kërkuar Dojnës që ti tregojë pak dorën misterioze të atij djalit dhe Dojna nuk e ka bërë fjalën dy.

Menjëherë ka ripostuar sërish foton këtë herë duke treguar më nga afër dorën e partnerit.

Moderatoren nuk do ta shohim më këtë sezon duke drejtuar “Pop Culture” dhe pavarësisht zërave se mund të drejtonte një prej rubrikave të “E Diell”, Dojna e ka mohuar, duke mos dhënë asnjë detaj më shumë se ku do ta shohim këtë sezon.

dojnaaa

dojna

Link: https://www.instagram.com/dojnamema/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6_GKgthbJi/