Home ShowBiz Merr fundi misteri, nuk do ta besoni kush është i dashuri i Bebe Rexhës
Merr fundi misteri, nuk do ta besoni kush është i dashuri i Bebe Rexhës
0

Merr fundi misteri, nuk do ta besoni kush është i dashuri i Bebe Rexhës

0
0

Këngëtarja Bebe Rexha publikoi një ditë më parë një foto ku pranonte publikisht se është në një lidhje.

Ajo pozonte përpara një Ferrari duke u puthur me partnerin e saj, të cilin e uronte për ditëlindje, por pa ja zbuluar identitetin, duke i vendosur një zemër për ti mbuluar fytyrën.

Por mediat e huaja e kanë zbuluar tashmë identitetin e partnerin të saj dhe ai është kineasti Keyan Safari e madje thuhet se Ferrari pranë së cilës ata ishin duke shkëmbyer një puthje, është dhurata që këngëtarja i bëri partnerit për ditëlindje.

Ata të dy janë parë fillimisht në muajin mars, ndërsa u fotografuan të kapur përdore në Los Angeles.

Kjo është romanca e parë që këngëtarja bën publike pas shumë vitesh.

Ajo tha dikur në një intervistë se nuk ka qenë e lidhur prej vitesh dhe se ajo duket sikur i tremb meshkujt dhe prandaj ata i qëndrojnë larg.

View this post on Instagram

Learning how to drive

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFSj3JSF8Vx/

bebe rexha

Link: https://www.instagram.com/beberexha/

Burimi i lajmit: https://people.com/music/bebe-rexha-kisses-new-boyfriend-keyan-safyari/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1MQKihFZLt/