Home Lifestyle Nuk do ta besoni sa kushton një pallto e Loredanës, këngëtarja shpenzon shifrën marramendëse
Nuk do ta besoni sa kushton një pallto e Loredanës, këngëtarja shpenzon shifrën marramendëse
0

Nuk do ta besoni sa kushton një pallto e Loredanës, këngëtarja shpenzon shifrën marramendëse

0
0

Këngëtarja Loredana është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të zhdukjes së papritur nga rrjetet sociale.

Menjëherë pas rikthimit ajo lajmëroi jo vetëm një projekt të ri muzikor, por gjithashtu edhe rregullimin e marrëdhënies me Petrën, gruan zviceriane që e kishte akuzuar për zhvatje.

Por këtë herë këngëtarja është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të stilit të saj të shtrenjtë në veshje.

Faqja “What they Wearin”,  ka publikuar çmimin e palltos rozë të Loredanës e cila është e firmës Gucci dhe kushton plot 8100 euro.

Përveç palltos Loredana mban gjithashtu edhe një varëse po të markës Gucci me vlerë 2100 euro si dhe dorezat Balenciaga që kushtojnë 185 euro.

Në total vetëm këto tre aksesorë të këngëtares kapin shifrën e 10385 euro një shifër e çmendur duke pasur parasysh faktin që reperja në përgjithësi vishet sportive dhe në garderobën e saj nuk kanë fund atletet.

Link: https://www.instagram.com/p/CFeye1HgGFC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFetusDlON7/