Home ShowBiz Mami më joshëse qe keni parë ndonjëherë, Jonida më në formë se kurrë
Mami më joshëse qe keni parë ndonjëherë, Jonida më në formë se kurrë
0

Mami më joshëse qe keni parë ndonjëherë, Jonida më në formë se kurrë

0
0

Jonida Vokshi u bë nënë e një vajze tre muaj më parë.

Ajo dhe partneri i saj Besniku janë tashmë prindër të vogëlushes Emi, portretin e së cilës e zbuluan vetëm disa ditë më parë.

Ajo që i habiti të gjithë me Jonidën, është fakti që erdhi në formë perfekte shumë shpejt pas lindjes.

Aktorja duket sikur nuk ka lindur dhe këtë e tregon me fotot e shumta të postuara në instagram ku e shohim pa fije barku dhe në formë perfekte.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto me një kostum ngjyrë mjaltë, pantallona tip streçe dhe një bluzë të shkurtër ku eskpozon belin dhe barkun.

Aktorja duket aq në formë sa i ka habitur të gjithë, aq sa shumë prej tyre nuk i kanë kursyer komplimentat.

View this post on Instagram

@discoverurstyle 🤎

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFeZNYWMfq5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8PFZy4lgjD/