Home ShowBiz Sërish me bikini, Jennifer Lopez këtë herë i lë të gjithë pa fjalë
Sërish me bikini, Jennifer Lopez këtë herë i lë të gjithë pa fjalë
0

Sërish me bikini, Jennifer Lopez këtë herë i lë të gjithë pa fjalë

0
0

Edhe pse i ka kaluar të 50-tat, aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez ka një fizik për t’u patur zili edhe nga 20 vjeçaret.

Ajo ndodhet aktualisht me pushime duke shfrytëzuar ditët e fundit të verës, ndërsa e shohim të postojë foto ku pozon me bikini.

Në një foto të postuar së fundmi në instagram Lopez mban veshur një palë bikini me disajn palmash, ndërsa ekspozon linjat perfekte.

Kjo foto e saj nuk ka kaluar pa vëmendje maksimale nga fansat dhe miqtë e saj të cilët kanë shpërthyer në komente nga më të ndryshmet duke e komplimentuar këngëtaret për fizikun.

Kujtojmë se Jennifer pritet të shfaqet shumë shpejt në një film ku luan rolin e protagonists kryesore përkrah këngëtarit latin Maluma.

Ata të dy do të luajnë në filmin “Martohu me mua”  që do të shfaqet për herë të parë në 14 shkurt të vitit që vjen.

Link: https://www.instagram.com/p/CFVfdLzJ81E/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CD9QyWVJyWf/