Home ShowBiz “Si dy pika uji”, Getinjo sjell foton e fëmijërisë me Mozzik dhe nuk i dallojmë dot
“Si dy pika uji”, Getinjo sjell foton e fëmijërisë me Mozzik dhe nuk i dallojmë dot
0

“Si dy pika uji”, Getinjo sjell foton e fëmijërisë me Mozzik dhe nuk i dallojmë dot

0
0

Mozzik dhe Getinjo janë dy vellezërit e njohur të shoëbizit të cilët janë dy këngëtarë shumë të njohur secili i suksesshëm në karrierën e vet.

Ata janë gjithashtu shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe shpesh herë i shohim të postojnë foto dhe video së bashku.

Në një postim të fundit në instagram Getinjo është bërë nostalgjik për fëmijërinë duke postuar një foto kur ata të dy ishin të vegjël ndërsa po flenë në divan pranë njëri tjetrit.

Në këtë foto është e pamundur të dallosh kush është Mozzik dhe kush Getinjo, pasi janë thuajse identikë.

Këngëtari ka postuar gjithashtu edhe një foto të vjetër ku ata të dy ndodhen në tryezë ndërsa kanë përqafuar të ëmën dhe e puthin.

“Me pak sende, por ama kemi qenë të lumtur, familja është gjithçka”, shkruan Mozzik krahas fotos.

mozzik getinjo

Link: https://www.instagram.com/getinjo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7L2-m1lxHN/