Home ShowBiz Dafina një plakë kaq e këndshme, ja si do të duket këngëtarja pas shumë vitesh
Dafina një plakë kaq e këndshme, ja si do të duket këngëtarja pas shumë vitesh
0

Dafina një plakë kaq e këndshme, ja si do të duket këngëtarja pas shumë vitesh

0
0

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka treguar për të gjithë fansat me një foto shumë të këndshme se si do të duket kur të plaket.

Ajo ka postuar foton e një gruaje të moshuar të mbuluar me tatuazhe e cila buzëqesh, ndërsa po mban dorën tek goja.

Nëse do ta shohim gruan me vëmendje duket njësoj si Dafina, që nga qëndrimi në foto e deri tek tatuazhet e shumta dhe për këtë arsye tashmë këngëtarja e di shumë mirë se si do të duket kur të plaket.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë e shohim të postojë foto dhe video duke ndarë me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

dafinaaaaaa

Link: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCmSkyWBv27/