Home ShowBiz Në ditën e saj të lindjes, Ermal Meta prezanton të dashurën e re
Në ditën e saj të lindjes, Ermal Meta prezanton të dashurën e re
0

Në ditën e saj të lindjes, Ermal Meta prezanton të dashurën e re

0
0

Këngëtari shqiptar Ermal Meta i cili është shumë i njohur në shtetin fqinj Italinë ka prezantuar përpara ndjekësve në rrjetet sociale të dashurën e tij.

Ai ishte përfolur për një lidhje me moderatoren radiofonike Silvia Notargiacomo me të cilën pati një lidhje 9 vjeçare, të cilën mesa duket këngëtari e ka lënë pas krahëve.

Së fundmi ai është në një lidhje me brunen bukuroshe Chiara Sturda dhe këtë e ka treguar me një foto shumë të veçantë në 30 vjetorin e lindjes së saj.

Ai ka postuar në instagram një foto bardhë e zi ku ata të dy pozojnë të dashuruar pranë njëri tjetrit.

“Ke lindur 30 vite më parë në këtë ditë, duhet të ketë qenë një ditë me shumë diell”, shkruan ai krahas fotos ndërsa shohim se ka marrë urime pafund nga miq, të afërm dhe fansa që e ndjekin në rrjtet sociale.

Link: https://www.instagram.com/p/CGZ0-_XjxnG/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEyxkZZqod9/