Home ShowBiz Një tatuazh për të gjithë “armiqtë”, Kida i habit të gjithë
Një tatuazh për të gjithë “armiqtë”, Kida i habit të gjithë
0

Një tatuazh për të gjithë “armiqtë”, Kida i habit të gjithë

0
0

Kida është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes sidomos pas hiteve të njëpasnjëshme dhe bashkëpunimeve të suksesshmë në muzikë.

Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat jo vetëm detaje nga jeta e saj profesionale, por edhe nga përditshmëria.

Së fundmi Kida ka shtuar një tjetër tatuazh në trup duke pikturuar një tigër që duket sikur personifikon vetë këngëtaren, pasi në një foto të postuar me tatuazhin e sapo shtuar në trup ajo shkruan: “Ata më urrejnë sepse është më e lehtë sesa të më mundin”

kida

kidatt

Link: https://www.instagram.com/kida/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEwVaMXhdoG/