Home ShowBiz Brenda kopshtit magjik të ditëlindjes së Lorit, këto pamje na lanë pa fjalë
Brenda kopshtit magjik të ditëlindjes së Lorit, këto pamje na lanë pa fjalë
0

Brenda kopshtit magjik të ditëlindjes së Lorit, këto pamje na lanë pa fjalë

0
0

Lori Hoxha festoi disa ditë më parë 27 vjetorin e ditëlindjes ku nuk kishte sesi të mungonte një super festë.

Ajo ka postuar së fundmi në instagram disa prej momenteve më të bukura nga festa.

Me një super dekor ku gjithçka dukej si përrallë, me flutura gjigande në ajër, lule dhe shumë ngjyra të kombinuara aq bukur me njëra tjetrën, Lori festoi ditëlindjen mes miqve dhe të afërmve të saj.

Gjithçka ishte koncpetuar si një kopësht magjik dhe dukej si e shkëputur nga një përrallë.

“Nuk mund ta besoj që e bëmë të gjithë këtë të ndodhë”, shkruan Lori krahas fotove ku tregon dekorin e veçantë dhe disa prej momenteve më të bukur nga festa.

Link: https://www.instagram.com/p/CGpsq5glTES/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGhi_cHlvkT/