Home ShowBiz Me të brendshme nga shtrati, Klaudia tregon të tjera detaje nga ditëlindja
Me të brendshme nga shtrati, Klaudia tregon të tjera detaje nga ditëlindja
0

Me të brendshme nga shtrati, Klaudia tregon të tjera detaje nga ditëlindja

0
0

Klaudia Pepa festoi një ditë më parë 28 vjetorin e lindjes.

Ajo postoi në instagram një video ku tregonte surprizën e veçantë të ditëlindjes.

Një dhomë e mbushur me tullumbaca dhe detaje festive shumë të këndshme të cilat bënë që balerina të mbetej pa fjalë në momentin që ka hyrë në dhomë.

Ndërkaq ajo ka shpërndarë gjithashtu edhe disa video të tjera nga dhoma e gjumit ndërsa pozon me të brendshme mbi tullumbaca duke pirë koktejlin.

Më pas ka pozuar në vaskë në një foto shumë të veçantë e cila ka tërhequr vëmendjen e miqve dhe fansave të cilët nuk kanë munguar me komente dhe urime të ndryshme.

Link: https://www.instagram.com/klaudiapepa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDqn1cLKAVz/