Home ShowBiz Planet për një fëmijë të katërt, ja si përgjigjet moderatori i njohur
Planet për një fëmijë të katërt, ja si përgjigjet moderatori i njohur
0

Planet për një fëmijë të katërt, ja si përgjigjet moderatori i njohur

0
0

Moderatori Alaudin Hamiti ka qenë i ftuar në rubrikën “After Party” të moderatores Luana Vjollca ku është vënë përballë pyetjeve të ndryshme.

Ai ka zbuluar më shumë nga vetja duke dhënë gjithashtu detaje edhe mbi jetën private.

Alaudini është i martuar dhe ka tre fëmijë, ndërsa gjatë intervistës është pyetur nëse do të donte më tepër fëmijë dhe ai ka thënë se tre janë mirë, ndërsa i katërti i adaptuar do të ishte ok.

Moderatori ka treguar gjithashtu se më shumë e duan se sa do, ndërsa preferon gjithmonë që fjalën të dua t’ja thonë, përpara se ta thojë ai.

Për të mësuar ju ftojmë të ndiqni intervistën e tij në videon e mëposhtme.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=_Yo1wKIon1A

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBScaLLn5ag/