Home ShowBiz “Për çfarë zihesh më shumë me Sinanin”, Andrra jep përgjigjen e papritur
“Për çfarë zihesh më shumë me Sinanin”, Andrra jep përgjigjen e papritur
0

“Për çfarë zihesh më shumë me Sinanin”, Andrra jep përgjigjen e papritur

0
0

Andrra Destani dhe këngëtari Sinan Hoxha janë padyshim një prej çifteve më tërheqës të showbizit.

Ata të dy janë të martuar tashmë prej disa vitesh dhe kanë një djalë.

Andrra ka vendosur këtë herë që t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët ndër shumë të tjera e kanë pyetur edhe lidhur me Sinanin.

Një prej fansave e ka pyetur se për çfarë zihet më shumë me të shoqin dhe ajo është përgjigjur: “Kur Sinani thotë se jam xheloze”

Andrra ka ndarë gjithashtu me ndjekësit e saj në instagram edhe detaje të tjera nga jeta e saj profesionale dhe private.

ansiss

Link: https://www.instagram.com/andrradestani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BnOQUp-jE3ibQwMumDaUril1LmQWGmDeNYxRkQ0/