Home ShowBiz Enca në kërkim të një burri, fansat i bllokojnë instagramin nga kërkesat
Enca në kërkim të një burri, fansat i bllokojnë instagramin nga kërkesat
0

Enca në kërkim të një burri, fansat i bllokojnë instagramin nga kërkesat

0
0

Këngëtarja Enca i ka habitur të gjithë teksa me anë të disa statuseve në instagram është vënë në kërkim të miqësive të reja, por edhe të një partneri të ri.

Ajo ka shkruar në një status në instagram se është në kërkim të një mashkulli dhe i ka ftuar të gjithë të dërgojnë aplikimet dhe arsyet e tyre.

Mesa duket fansat dhe ata që e pëlqejnë Encën e kanë marrë seriozisht këtë kërkesë, pasi kanë dërguar qindra mesazhe aq sa i kanë bllokuar instagramin.

“Ma keni bllokuar DM-në, 10 mesazhe për sekondë, do të bëj kaq shumë miq të rinj”, shkruan Enca në një status pasardhës ku tregon se njoftimi i saj, ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj.

enca

encaaaaa

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHXq8t4nPJS/