Home ShowBiz Kur të llastojnë ende pa lindur, Afërdita tregon dhuratën unike të të birit
Kur të llastojnë ende pa lindur, Afërdita tregon dhuratën unike të të birit
0

Kur të llastojnë ende pa lindur, Afërdita tregon dhuratën unike të të birit

0
0

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj Jakup Kindl do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali.

Modelja pritet ta sjellë në jetë fëmijën në muajin shkurt të vitit që vjen dhe që prej momentit që e njoftuan shtatëzaninë e deri më sot, ajo ka postuar vazhdimisht foto dhe video të ndryshme ku tregon progresin.

Ndërkohë sot ka treguar dhuratën e parë të vogëlushit, një dhuratë shumë speciale nga motra dhe vëllai i saj.

Ata kanë menduar ti dhurojnë të voglit një byrzylyk floriri të cilin modelja e ka treguar në instagram duke shkruar: “Dhurata më e bukur për vogëlushin tonë”, ndërsa falënderon motrën dhe vëllain që ja bënë dhuratë.

Link: https://www.instagram.com/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CF9-5hOp-ZT/