Home ShowBiz Në prag të festave, Gigi prezanton të bijën dhe dekorin festiv në shtëpi
Në prag të festave, Gigi prezanton të bijën dhe dekorin festiv në shtëpi
0

Në prag të festave, Gigi prezanton të bijën dhe dekorin festiv në shtëpi

0
0

Modelja Gigi Hadid dhe partneri i saj Zayn Malik u bënë prindër të një vajze pak kohë më parë.

Ata kanë postuar shumë pak foto të të bijës dhe të gjitha pa e zbuluar portretin e saj.

Së fundmi modelja ka postuar disa foto të tjera bashkë me vogëlushen në duar ndërsa tregon se këtë vit si të gjithë edhe ajo i nisi më herët zbukurimet e festave.

Modelja ka treguar pemët e dekoruar për festa si dhe ambjentin e shtpëisë ku ka vendosur dhuratat dhe çorapet e famshme mbi oxhak.

Gjithçka duket kaq perfekte sidomos me vogëlushen në duar dhe padyshim që këto festa do të jenë speciale për të dhe familjen e saj.

gigi

gigi1

gigi2

gigi3

gigi4

gigi5

Link: https://www.instagram.com/p/CH6u2d5Hm8H/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHvL8bpnjNx/