Home ShowBiz Festat erdhën në shtëpinë e Rudinës dhe Markut, shikoni sa bukur e ka dekoruar shtëpinë
Festat erdhën në shtëpinë e Rudinës dhe Markut, shikoni sa bukur e ka dekoruar shtëpinë
0

Festat erdhën në shtëpinë e Rudinës dhe Markut, shikoni sa bukur e ka dekoruar shtëpinë

0
0

Këtë vit duket se festat e fundvitit kanë ardhur shumë më herët se zakonisht.

Të gjithë personazhet e njohur kanë filluar zbukurimet që në mes të muajit nëntor duke tentuar të krijojnë një atmosferë të gëzuar në një vit të vështirë.

Edhe aktorja Rudina Dembacaj ka treguar me anë të një videoje se atmosfera e festave ka filluar të ndihet edhe në shtëpinë e saj.

Ajo ka postuar në instagram një video ku tregon sallonin e shtëpisë ku jeton me ish deputetin Mark Froku dhe zbukurimet që ka vendosur në të gjithë ambjentin e shtëpisë.

Rudina ka treguar përveç zbukurimeve festive edhe një pemë nëngjyrë ari të cilën duhet ta vendosnin jashtë shtëpisë, por meqë për momentin përtuan e kanë sistemuar në sallon.

Mesa duket dekorimi në shtëpinë e saj ende nuk ka mbaruar, por me aq sa shohim gjithçka duket kaq perfekte dhe një atmosferë e vërtetë feste.

Link: https://www.instagram.com/rudinadembacaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGxz0pxHyny/