Home ShowBiz “Tani do më njohin më mirë…” Klea reagon pas eleminimit nga Saimiri
“Tani do më njohin më mirë…” Klea reagon pas eleminimit nga Saimiri
0

“Tani do më njohin më mirë…” Klea reagon pas eleminimit nga Saimiri

0
0

Klea dh Juli ishin dy vajzat që nuk do ta vazhdojnë më garën për të fituarën zemrën e Saimirit në “Love Story”

Por ndërsa Juli e mori me sportivitet, Klea u duke më e prekur nga vendimi i kandidatit.

Ajo madje ka reaguar me anë të një statusi në instagramin e saj teksa u përpoq të shpjegonte gjithë situatën.

Vajza tha se nuk u prek për Saimirin, por për momentet e padrejta që të sjell jeta, por sipas saj kështu ndodh kur je një njeri i drejtpërdrejtë dhe i thua gjërat siç janë.

Ndër të tjera në statusin e saj ajo thotë se tani do ta njohin më mirë se kurrë dhe do ta kuptojnë që ajo nuk ndalet.

Klea dhe Juli ishin dy vajzat që në fund të spektaklit nuk e morrën trëndafilin nga Saimiri, ndërsa sipas produksionit duket se shumë shpejt mund të vijnë të tjera kandidate, pasi audicionet vijojnë të jenë ende të hapura.

kleaa

kleaaaa

Link: https://www.instagram.com/shlovassss/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CG285hIHFvo/https://www.instagram.com/p/CHf8NsZFRUM/