Home ShowBiz Ina e pranon se është ndarë nga Geri dhe nuk do ta besoni cila ishte arsyeja
Ina e pranon se është ndarë nga Geri dhe nuk do ta besoni cila ishte arsyeja
0

Ina e pranon se është ndarë nga Geri dhe nuk do ta besoni cila ishte arsyeja

0
0

Ina dhe Geri ishin çifti i parë i “Përputhen” në sezonin e parë të këtij spektakli.

Ata të dy pasi kuptuan ndjenjat për njëri tjetrin vendosën të shkëputen nga emisioni si çift dhe të tillë ishin të paktën deri para pak kohësh.

Së fundmi fakti që nuk i shohim gjëkundi bashkë, apo të postojnë ndonjë foto a video me njëri tjetrin, lindën dyshimet se mund të jenë ndarë.

Fillimisht ishte Geri ai që ka tha se marrëdhënia e tyre ka një krisje dhe se për momentin nuk janë bashkë, por që edhe mund të rikthehen.

Ndërsa Ina vendosi të tregojë se ajo dhe Geri nuk janë më bashkë dhe se ndarja erdhi për shkak të interesave të ndryshme për të ardhmen.

Por më vonë ajo është pyetur nëse e do Gerin dhe sërish i ka habitur të gjithë duke u përgjigjur me një “Po”, por pa dhënë detaje të tjera se në çfarë mënyre e do.

inaaaa

inae

inager

Link: https://www.instagram.com/innakollcaku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGGGr_DHdew/