Home ShowBiz Aktori turk kapet mat me prezantuesen e njohur, ja fotot që i nxorrën zbuluar
Aktori turk kapet mat me prezantuesen e njohur, ja fotot që i nxorrën zbuluar
0

Aktori turk kapet mat me prezantuesen e njohur, ja fotot që i nxorrën zbuluar

0
0

Aktori i famshëm turk Can Yaman nuk është më single.

Mediat italiane kanë publikuar disa foto ku ai shfaqet duke u puthur me prezantuesen e njohur italiane Diletta Leotta.

Can ishte në Romë dhe duket se këto ditë i ka kaluar nën shoqërinë e prezantueses italiane në një prej hoteleve më të famshme në Romë.

Këtë e dëshmojnë edhe fotot e përbashkëta nga i njëjti hotel në kryeqytetin italian.

Ndërkaq lajmin është zbuluar fillimisht nga një moderatore në një radio italiane e cila nuk e zbuloi burimin e lajmit, por tha se mes tyre kishte lindur një romancë dhe lajmi ishte i vërtetë.

Më pas revista “Chi” ka zbuluar me foto romancën e dyshes të cilët janë kapur në momente intime duke shkëmbyer puthje e përqafime me njëri tjetrin.

Ata të dy kanë qëndruar bashkë në Romë deri ditën e dielë.

Më pas Can është nisur për në Turqi, ndërsa moderatorja ka vijuar punën e saj në stadium për të raportuar mbi ndeshjen Roma Inter.

can

Link: https://www.instagram.com/p/CJ6j-jJLPMf/

can1

Link: https://www.instagram.com/p/CJ1FhDvBf0c/

Burimi i lajmit: https://www.ilfattoquotidiano.it/2021/01/12/diletta-leotta-e-can-yaman-sono-fidanzati-hanno-passato-cinque-giorni-di-passione-in-hotel-a-roma-ecco-le-foto/6062754/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJEhAX5hSxn/