Home ShowBiz Lamtumirë flokë biond, këngëtarja sapo bëri ndryshimin e guximshëm
Lamtumirë flokë biond, këngëtarja sapo bëri ndryshimin e guximshëm
0

Lamtumirë flokë biond, këngëtarja sapo bëri ndryshimin e guximshëm

0
0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max ka rënë përherë në sy për shkak të flokëve të saj biondë nga njëra anë të shkurtër dhe nga ana tjetër të gjatë.

Ajo ka qëndruar gjithmonë me të njëjtin look dhe thuajse asnjëherë nuk e kemi parë të ndryshojë model apo ngjyrë flokësh.

Por këtë herë Ava ka guxuar duke ju thënë lamtumirë flokëve biond dhe duke u bërë brune.

Këngëtarja ka ruajtur të njëjtin model flokësh nga një anë të shkurtër deri tek supet dhe nga ana tjetër të gjata deri në fund të shpinës.

“Amanda u kthye”, shkruan ajo krahas fotos ku shihet në formë perfekte ndërsa ka marrë shumë komplimenta nga miq e fansa të saj.

ava max

avamaxx

Link: https://www.instagram.com/p/CJ9cUBiMbI7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJUWxgZlGKD/