Home ShowBiz Andi braktis “Përputhen” dhe Tean…, ja çfarë po ndodh me të
Andi braktis “Përputhen” dhe Tean…, ja çfarë po ndodh me të
0

Andi braktis “Përputhen” dhe Tean…, ja çfarë po ndodh me të

0
0

Prej disa ditësh tashmë Andi, njëri prej djemve të “Përputhen” nuk është parë në emision.

Në fillim moderatorja Bora Zemani tha se ai kishte një problem shëndetësor dhe për pasojë nuk mund të paraqitej në emision.

Mirëpo në puntatën e djeshme, Bora tha se Andi ka refuzuar të komunikojë me produksionin dhe tashmë nuk dihet nëse do të jetë më pjesë e këtij program.

Bora i është drejtuar Teas nëse ajo di diçka më shumë për Andin dhe ajo është përgjigjur se ka folur me të dhe ai është vërtetë paqejf dhe se ka pasur një infeksion në bajame, megjithatë do të donte që të fliste ai vetë për hatërmbetjet që ka me produksionin dhe se nuk do të donte të fliste në emër të tij.

Kujtojmë se Andi pak kohë më parë deklaroi se në emision ishte vetëm për Tean dhe se do të largohej nëse ajo dëshironte të njihte djem të tjerë.

Tea vendosi që të njihej  dhe të dilte vetëm më Andin deri sa të vendoste përfundimisht se çfarë do të bënte me këtë gjë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=vWj5S3M17CQ

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CI6PYtHBB97/