Home ShowBiz “Në ato dy minuta që nuk shkalloj..”, ja çfarë bën Arbana kur ka pak kohë të lirë…
“Në ato dy minuta që nuk shkalloj..”, ja çfarë bën Arbana kur ka pak kohë të lirë…
0

“Në ato dy minuta që nuk shkalloj..”, ja çfarë bën Arbana kur ka pak kohë të lirë…

0
0

Arbana Osmani është bërë së fundmi nënë për herë të dytë.

Ajo dhe partneri i saj Eduard Grishaj sollën në jetë vogëlushin Diell në muajin tetor.

E mes dy fëmijëve, një mal me angazhime në shtëpi e në punë, Arbana e gjen kohën edhe për të pozuar para aparatit e madje të duket në formë perfekte.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku pozon me një fund të shkurtër të zi dhe një bluze në ngjyrë bojëqiell dhe duket mjaft në formë.

“Ato dy minuta kur nuk jam duke ushqyer djalin, punuar, gatuar, pastruar, duke i dhënë makinës, duke ndërruar pampersa, duke formuar lego, duke punuar jashtë dhe duke dalë mendsh”, shkruan ajo krahas fotos, ndërsa tregon kështu se gjatë atyre dy minuta që nuk është duke bërë një prej punëve të lartpërmendura ka kohë të bëjë foto dhe të merret pak me veten.

Krahas fotos të shumtë janë miqtë dhe fansat e saj që e kanë përgëzuar që arrin gjithmonë ta gjej kohën për çdo gjë edhe pse me dy fëmijë të vegjël.

arbbb

arbananaa

Link: https://www.instagram.com/p/CJ-rUNYgV98/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CIQSirjAVzi/