Home ShowBiz Thyen pjatat në mes të lokalit, ja çfarë ndodhi me Kejvinën
Thyen pjatat në mes të lokalit, ja çfarë ndodhi me Kejvinën
0

Thyen pjatat në mes të lokalit, ja çfarë ndodhi me Kejvinën

0
0

Ish velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthjella, ndodhet aktualisht me pushime në Dubai.

Krahas videove e fotove të ndryshme ku shihet duke u argëtuar, Kejvina ka shpërndarë gjithashtu edhe disa momente nga mbrëmja e saj e veçantë në një restorant.

Ajo shihet duke thyer pjata në mes të lokalit, sheshi i të cilit është i mbushur me copa pjatash të thyera, ndërsa disa prej anëtarëve të stafit janë duke kërcyer e duke argëtuar klientët.

Kejvina ka postuar gjithashtu edhe disa video ku tregon ushqimin, mënyrën se si serviret dhe gjithë argëtimin që i ka ofruar kjo mbrëmje kaq unike në Dubai.

Link: https://www.instagram.com/kejvina_kthella/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJjVyUslTHA/