Home ShowBiz Dy vjetori i vajzës së Lyrical Son, këngëtari zbulon detajet unike nga festa
Dy vjetori i vajzës së Lyrical Son, këngëtari zbulon detajet unike nga festa
0

Dy vjetori i vajzës së Lyrical Son, këngëtari zbulon detajet unike nga festa

0
0

Këngëtari Lyrical Son është bërë baba I dy vajzave dhe më e vogla sapo bëri dy vjeç.

Ai ka treguar përmes disa fotove momente nga festa për vogëlushen, ku krahas tullumbacave me numrin dy, shohim gjithashtu shumë zbukurime festive dhe detaje të këndshme nga festa.

Torta për vogëlushen është me Mickey Mouse, ndërsa vogëlushja mban veshur një fustan bezhë dhe duket si një kukull e vogël shumë e bukur.

“Urime shpirti I babit. Ishalla je mire me shëndet e të gjitha të mirat e kësaj bote. Të don babi shumë” , shkruan ai krahas fotove ku tregon se si e ka festuar ditëlindjen e të bijës.

Erika është vajza e vogël e këngëtarit, pasi ata kanë edhe një tjetër vajzë tjetër më të madhe.

Ndërkohë në fotot e festës nuk kanë munguar mesazhe të shumta urimi nga miq dhe fansa të çiftit për të voglën e tyre.

lyrical son

lyrical

lyricalll

Link: https://www.instagram.com/p/CKhNYWahZxi/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/CJeLd8Phmtg/