Home ShowBiz Një super suprizë për ditëlindjen e saj, Ronaldo befason Georginën në 27 vjetorin e lindjes
Një super suprizë për ditëlindjen e saj, Ronaldo befason Georginën në 27 vjetorin e lindjes
0

Një super suprizë për ditëlindjen e saj, Ronaldo befason Georginën në 27 vjetorin e lindjes

0
0

Partnerja e Cristiano Ronaldo, modelja Georgina Rodriguez feston sot 27 vjetorin e lindjes.

I pari që e ka uruar dhe padyshim surprizuar është partneri i saj.

Modelja ka postuar në instagram një moment nga darka e tyre romantike nën dritën e qirinjve, organizuar si surprizë nga Ronaldo për ditëlindjen e saj.

Më pas ajo ka postuar gjithashtu një tufë me trëndafila të kuq, dhuratë nga futbollisti.

“Dashuria ime”, shkruan ajo në foton e luleve, dhuratë nga Ronaldo.

Ndërsa ky i fundit ka postuar në instagram një foto ku ata pozojnë së bashku ndërsa krahas fotos shkruan: “ Urime dashuria e jetës time” dhe krahas urimit të tij shohim me mijëra urime nga miq dhe fansa të çiftit.

georgina

Link: https://www.instagram.com/georginagio/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CKi708wg3xg/