Home ShowBiz Nga foto e parë me Alfion, tek biseda e fundit në telefon, Fatma i thotë të gjitha
Nga foto e parë me Alfion, tek biseda e fundit në telefon, Fatma i thotë të gjitha
0

Nga foto e parë me Alfion, tek biseda e fundit në telefon, Fatma i thotë të gjitha

0
0

Fatma Methasani dhe Alfio Rotani janë padyshim një prej çifteve më simpatikë.

Që prej momentit që janë bërë prindër të një djali, ata i shohim vazhdimisht duke postuar foto dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

Këtë herë moderatorja ka vendosur të tregojë me foto, detaje të ndryshme nga jeta e saj private që nga fillimet e saj me Alfion e deri më sot.

Dikush i ka kërkuar foton e parë me Alfion dhe ajo ka postuar në instagram një foto të korrikut 2016, kohën kur filluan të dilnin bashkë.

Më pas teksa dikush i kërkon të postojë bisedën e fundit me Alfion, ajo tregon se bashkë flasin vetëm me mesazhe zanore.

Kujtojmë se ata të dy u bënë prindër një vit më parë dhe vogëlushi Noah për dy ditë feston ditëlindjen e tij të parë.

alfio

fatmaaa

Link: https://www.instagram.com/fatma_methasani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CG7TRjoBQYF/