Home ShowBiz Tea rikthehet sërish këtë herë me ide edhe më të qarta
Tea rikthehet sërish këtë herë me ide edhe më të qarta
0

Tea rikthehet sërish këtë herë me ide edhe më të qarta

0
0

Pak ditë më parë Tea Trifoni një prej vajzave që bëri më shumë bujë se kushdo tjetër në “Përputhen” është rikthyer sërish në instagram të cilin tha se ja kishin mbyllur.

Ajo ka vendosur gjithashtu që t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave për të sqaruar çdo situatë që ka ndodhur kohët e fundit.

Dikush madje e ka pyetur se kur do të japë ndonjë intervistë dhe ajo është ka thënë se do të bëj një video ku do ti përgjigjet të gjitha pyetjeve që i vijnë në instagram.

Kujtojmë se Tea dhe Andi dolën të përputhur nga emisioni, por kjo zgjati shumë pak, pasi në të vërtetë Tea ishte e lidhur me Beartin që prej nëntorit të vitit të kaluar dhe këtë sipas Teas e ka ditur edhe produksioni.

teaaaa

Link: https://www.instagram.com/tea.trifoni/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJMKO3oBUJr/