Home Aktualitet E rëndë, reperi i njohur ndërron jetë pas aksidentit me makinë
E rëndë, reperi i njohur ndërron jetë pas aksidentit me makinë
0

E rëndë, reperi i njohur ndërron jetë pas aksidentit me makinë

0
0

Reperi i njohur amerikan Jameon Davis ose i njohur ndryshme me emrin e artit Ketchy the Great ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike.

Ai është shtypur nga një makinë tip Nisan të cilën e drejtonte një 28 vjeçar ndërsa ishte duke kaluar rrugën.

Davis është transportuar menjëherë në spital por nuk ka mundur dot ti mbijetojë plagëve të marra e për pasojë ka ndërruar jetë.

Reperi ka pasur disa bashkëpunime të suksesshme vitet e fundit, por mbahet mend edhe për disa këngë single të cilat kanë rezultuar të suksesshme.

Miq, fansa e familjarë të tij janë shprehur të hidhëruar për lajmin, ndërsa kanë vlerësuar talentin e reperit dhe kontributin në fushën e muzikës.

ketchy

Link: https://www.instagram.com/p/CJEztOEH0TG/

Burimi i lajmit: https://lbpost.com/news/man-killed-in-crash-near-signal-hill-identified-as-jameon-davis-la-rapper-known-as-ketchy-the-great