Home ShowBiz “Thashë se ngela pa nuse…”, Murati tregon si e përjetoi largimin e Sindit
“Thashë se ngela pa nuse…”, Murati tregon si e përjetoi largimin e Sindit
0

“Thashë se ngela pa nuse…”, Murati tregon si e përjetoi largimin e Sindit

0
0

Murati, djali turk që është futur së fundmi në “Përputhen”, ka shprehur simpati për Sindin dhe ata të dy kanë dalë disa herë bashkë.

Pas debatit që Sindi pati me Julin e më pas me Mevlanin, ajo u pezullua nga emisioni për disa ditë.

Më pas u rikthyer dhe e penduar për mënyrën se si reagoi dhe për ofendimet ndaj Julit vendosi të kërkonte të falur.

Por mungesën e Sindit në emision më shumë se kushdo tjetër e ka ndier Murati.

Ai ka treguar se pati frikë madje se mos Sindi nuk kthehej më dhe mendoi se do ngelte pa nuse duke shkaktuar kështu të qeshura në studio.

Ai u ndie i lumtur që nuk po e sheh më bosh karrigen e saj dhe thotë se e kishte marrë malli.

Ndërsa sa i takon debatit në studio me Julin dhe Mevlanin, ai u shpreh se ishte i mërzitur për Sindin.

Link: https://www.instagram.com/p/CLpP-HwBhfT/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CLAAjJDn-EBbIoE643SPA9stgCqIbX8xhVnMhc0/

https://www.instagram.com/p/CKPMlkwFlXWtlAi50hp7pPJpBicsORivlz2Eck0/