Home ShowBiz Zgjimi më i bukur… Eliona publikon videon e bebushes që lëviz në bark
Zgjimi më i bukur… Eliona publikon videon e bebushes që lëviz në bark
0

Zgjimi më i bukur… Eliona publikon videon e bebushes që lëviz në bark

0
0

Eliona Pitarka do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj janë në pritje të një vajze dhe aktorja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale ku ka pozuar disa herë me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja ka ndarë së fundmi në instagram një video ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe vogëlushen që lëviz brenda në bark.

“Zgjimi më i bukur në botë”, shkruan ajo krahas videos unike dhe që padyshim ja ka bërë mëngjesin edhe më të bukur Eljonës.

Ajo e zbuloi shtatëzaninë vetëm pak kohë më parë, ndërsa tregoi se ajo dhe partneri do të bëhen prindër të një vajze.

Pak kohë më parë ajo zbuloi gjithashtu edhe partnerin teksa pozoi disa foto bashkë me të.

Link: https://www.instagram.com/elionapitarka/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CK4szvBBO2I/