Home ShowBiz Atdheut nuk i del e keqja me Sarën, Ja si e quan pas kërcënimeve që mori
Atdheut nuk i del e keqja me Sarën, Ja si e quan pas kërcënimeve që mori
0

Atdheut nuk i del e keqja me Sarën, Ja si e quan pas kërcënimeve që mori

0
0

Atdheu një prej djemve të “Përputhen” ka dalë dje në një lidhje skype ndërsa ka treguar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në telefon nga një numër që ka prefiksin e Dubait.

“O shoku largoju Sarës dhe hiq dorë, do ta them njëherë dhe sapo ta thash pik”, shkruhet në mesazhin që i është dërguar Atdheut.

Ai ka treguar gjithashtu se e ka marrë në telefon edhe një numër holandez të cilin e ka marrë mbrapsht sërish por nuk i është përgjigjur.

Sara nuk ka pranuar të jetë në dijeni për gjë, por Atdheu është shprehur i bindur se mund të jetë ndonjë i dashur i saj, ndërsa ka treguar se e ka zbuluar se për kë bëhet fjalë.

Atdheu nuk ka ndalur me sqarimin në studio, por ka vijuar reagimin në instagram ku ka postuar një video teksa dëgjohet duke kënduar një këngë teksa thotë vazhdimisht pilivesë.

Krahas videos ai shkruan: “Sa herë që marr frymë, frikë kam veç Zotin”.

Link: https://www.instagram.com/atdhe_xharavina/

Link: https://www.instagram.com/p/CMAZdZaH0CI/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CLovG1mrzNWmbBQKV9tBqWmjXiMGv9pj96tSBI0/

https://www.instagram.com/p/CIyT3CnpjgUDwwojq8WOYrqww4suJ2guldBU3M0/