Home ShowBiz Plot dashuri nga Dubai, Rezarta dhe Ermali festojnë 16 vite së bashku
Plot dashuri nga Dubai, Rezarta dhe Ermali festojnë 16 vite së bashku
0

Plot dashuri nga Dubai, Rezarta dhe Ermali festojnë 16 vite së bashku

0
0

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha ndodhen aktualisht në Dubai ku po kalojnë disa ditë pushime.

Mbrëmja e djeshme ka qenë speciale për çiftin pasi përkonte me 16 vjetorin e njohjes dhe Rezarta i ka dedikuar Ermalit një mesazh special  krahas videos ku shihen shumë të dashuruar duke shkëmbyer puthje në një darkë romantike.

“Sa shpejt kaluan 16 vite! Më duket sikur të njoha dje dhe më duket sikur s’kam qenë kurrë pa ty”, shkruan Rezarta krahas videos.

Ndërkohë më herët ajo ka postuar disa foto nga një yacht luksoz së bashku me Ermalin teksa shfaqen shumë të lumtur dhe të dashuruar pranë njëri tjetrit.

“Përgjithmonë”, shkruan Rezarta krahas fotove, ndërsa shohim se nuk mungojnë mesazhe të shumta komplimentuese nga miq e fansa të tyre.

Link: https://www.instagram.com/rezartashkurta/

rezartaaaaaa

rezzz

Link: https://www.instagram.com/p/CMAg0cUDqer/