Home ShowBiz Tea dhe Bearti rikthehen në “Përputhen”, Meridiani i thumbon keq, “Pështy lëpi..”
Tea dhe Bearti rikthehen në “Përputhen”, Meridiani i thumbon keq, “Pështy lëpi..”
0

Tea dhe Bearti rikthehen në “Përputhen”, Meridiani i thumbon keq, “Pështy lëpi..”

0
0

Pas gjithë zhurmës, debateve dhe akuzave, Tea, Bearti dhe Olsa kanë vendosur të lënë çdo gjë pas krahëve dhe këtë të dielë çifti i famshëm do të rikthehen në “Përputhen”.

Këtë e ka njoftuar vetë Olsa me anë të një fotoje në instagram shkëputur nga puntata e së dielës ku shohim çiftin në studio.

Ajo nuk ka ndarë detaje të tjera, por fakti që ata do të jenë sërish në “Top Channel”, pas gjithë akuzave kundrejt njëri tjetrit i ka habitur të gjithë, madje edhe ish opinionistët e këtij spektakli.

Meridian Ramcaj ka thumbuar hapur Tean në instastory teksa shkruan: “Pështy, lëpij, lëpij pështy, të dielë të mbarë”

Më pas ai ka ndarë një nga videot e Teas ku  i drejtohej gjithë akuza Olsës që ishte në dijeni të gjithçkaje, por pavarësisht kësaj e ka detyruar të qëndrojë edhe pse Tea nuk ka dashur.

Në një moment gjatë videos Tea i drejtohet Olsës duke i thënë se më duket e ka kujtesën e shkurtër dhe krahas kësaj videoje Meridiani shkruan: “Po ti Tea si e ke kujtesën”

Kujtojmë se Meridiani ishte i pari që ka hedhur dyshime rreth vërtetësisë së lidhjes mes Andit dhe Teas, por në atë kohë askush nuk e besoi.

tea

Link: https://www.instagram.com/olsamuhameti/

Link: https://www.instagram.com/olsamuhameti/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CLuRXT8AsME/

https://www.instagram.com/p/CL1z2UEhJW0orAGdj8tHc3OJH2QXMtYxYWjxKA0/