Home ShowBiz Ishte kohë eksperimentesh, Olta Gixhari ndan me ndjekësit look-un e kohërave të vjetra
Ishte kohë eksperimentesh, Olta Gixhari ndan me ndjekësit look-un e kohërave të vjetra
0

Ishte kohë eksperimentesh, Olta Gixhari ndan me ndjekësit look-un e kohërave të vjetra

0
0

Olta Gixhari dhe pse prej kohësh është larguar nga ekrani, ajo mbetet përsëri në vemendjen e mediave me postimet që bën në rrjete sociale.

Olta pak kohë më parë u bekua me një djalë. Amari tashmë është kthyer në kryefjalën e jetës së saj.

Aktoren jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë me një look ekstravagant dhe mjaft të kuruar.

Në fotot e fundit Gixhari ka ndarë disa  kujtime nga e kaluara ku shfaqet me një model flokësh mjaft të veçantë.

Bashkangjitur fotos shkruhet 5 vite më parë kur balukja ishte vetëm e jona. Personazhet publik shpesh kthehen në frymzim trendesh dhe me sa kuptuam për sa i përket balukeve Olta paska qenë një prej tyre.

Linku: https://www.instagram.com/stories/oltagixhari/2547422775427745745/

Burimi i foto: https://www.instagram.com/oltagixhari/