Home ShowBiz Në momente intime me partnerin, Olta Gixhari publikon videon e papritur
Në momente intime me partnerin, Olta Gixhari publikon videon e papritur
0

Në momente intime me partnerin, Olta Gixhari publikon videon e papritur

0
0

Olta Gixhari dhe pse prej kohësh është shkëputur nga ekrani mbetet një nga figurat më të zhurmshme në rrjet dhe jo vetëm.

Ajo së fundmi ka ndarë një video intime, ku shfaqet duke u puthur me partneri si adoleshentë që kanë dalë për tu argëtuar nën ritmin e muzikës në orët e vona.

Bashkangjitur me postimin Gixhari shkruan: ‘A ba baa duke u puthur si adoleshentë nëpër lokale.’

Aktorja në një nga daljet e saj rrëfeu se partnerin e ka njohur në Spanjë. Ajo u shpreh se e kishte parë dhe në Tiranë por nuk kishte pasur ndonjë tërheqje të madhe për të.

Kujtojmë se dyshja kanë dhe një djalë së bashku. Aktorja asnjëherë nuk na i ka kursyer momentet me të birin Amar, e ndërsa partnerin mundohet ta mbajë sa më larg rrjeteve sociale.

Linku: https://www.instagram.com/p/CQDuYjIHnfR/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/oltagixhari/