Home ShowBiz Partneri i saj e urren vëmendjen, Fjoralba zbulon vuajtjet e postimeve
Partneri i saj e urren vëmendjen, Fjoralba zbulon vuajtjet e postimeve
0

Partneri i saj e urren vëmendjen, Fjoralba zbulon vuajtjet e postimeve

0
0

Moderatorja Fjoralba Ponari prej kohësh ka konfirmuar se është në një lidhje me Françeskon.

Partneri i saj nuk i përket botës së showbizit dhe as që ka dëshirë të bëhet ndonjëherë protagonist.

Moderatorja shpesh na ka rrëfyer dëshirën e saj për ta përfshirë sado pak në rrjete sociale dhe jo vetëm por deri tani nuk ka qenë aktiv.

Françeskos nuk ka njeri që ia mbush mendjen të dalë nga vetja për të qenë pjesë e zhurmave të showbizit. Së fundmi Fjoralba na ka treguar se çfarë heqën pasi poston një foto me partnerin në rrjete sociale. Sipas saj debatet fillojnë që para dhe pas postimit.

‘Kjo foto u parapri dhe pasua me debate! Ai i urren fotot!’- shkruan Fiori krahas postimit.

Linku: https://www.instagram.com/stories/fjoralba.ponari/2602409677409380993/

Burimi i fotos: https://www.google.com/search?q=francesco