Home ShowBiz ‘Vajte 10 muaj pa bërë gjë’, Arjan Konomi tallet hapur me Mevlanin
‘Vajte 10 muaj pa bërë gjë’, Arjan Konomi tallet hapur me Mevlanin
0

‘Vajte 10 muaj pa bërë gjë’, Arjan Konomi tallet hapur me Mevlanin

0
0

Mevlani është një nga personazhet më të zhurmshëm të emisionit. Në çdo dalje të tij është e pamundur që deklaratat e ish konkurrentit të mos tërheqin vëmendjen.

Së fundmi ai ka ndarë një rrjete sociale një postim me moderatoren Valbona Mhilli.

Komentet kanë qenë të shumta por ai që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve ishte i Arjan Konomit.

‘S’ke shumë faj dhe ti o Mevlan! Vajte 10 muaj pa bërë gjë’, shkruan Arjan Konomi në foton e tij.

Megjithëse Ledjana dhe Mevlani nuk kanë përfunduar së bashku, përveç ndjekësve dhe Arjani nuk e ka hequr mendjen nga një rikthim i mundshëm.

Linku: https://www.instagram.com/p/CRWdCv1jyUN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CPdoOjaBOUe/