Home ShowBiz Festë në familjen e kryeministrit Rama, zbulohen pamjet nga ditëlindja e Zahos
Festë në familjen e kryeministrit Rama, zbulohen pamjet nga ditëlindja e Zahos
0

Festë në familjen e kryeministrit Rama, zbulohen pamjet nga ditëlindja e Zahos

0
0

Në familjen e kryeministrit Rama ka pasur vend për festë. Djali i tij i vogël Zaho ka festuar 7 vjetorin e lindjes.

Familja duket se janë mbledhur të gjithë së bashku për të festuar këtë moment të veçantë.

Ka qenë i vëllai i tij që ka zbuluar pak momente nga atmosfera e 7 vjetorit të vëllait të vogël..

Fotot e tij janë shumë të rralla në rrjete sociale dhe nga dalja e fundit duket se ka ndryshuar shumë.

Siç e don zakoni në këto raste, nuk kishte si të mungonte një tortë për më të voglin e familjes.

Linku: https://www.instagram.com/stories/gregrama/2625841086929564939/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ediramaal/