Home ShowBiz ‘Më hiq frymën por jo atë’, Melisa e ‘mbërthen’ në deklarata Andin
‘Më hiq frymën por jo atë’, Melisa e ‘mbërthen’ në deklarata Andin
0

‘Më hiq frymën por jo atë’, Melisa e ‘mbërthen’ në deklarata Andin

0
0

Andi dhe Melisa prej muajsh tashmë po shijojnë romancën e tyre. Dyshja janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku shpeh ndajnë momentet më të veçanta mes tyre.

Së fundmi Melisa ka ndarë me ndjekësit një pozë duke përqafuar Andin dhe krahas shkruan.

‘Më hiq frymën por jo atë’.

Në daljet e fundit dyshja u shpreh se janë mjaft të lumtur me bashkëjetesën e tyre. Për sa iu përket planeve për të ardhmen ata kanë preferuar të ecin me hapa të avashtë por të sigurtë.

Kujtojmë se nga gjithë emisioni Andi dhe Melisa janë i vetmi çift që i kanë mbijetuar

Për sa iu përket jetës profesionale Melisa do të vijojë me projekte muzikore deri sa të arrijë aty ku dëshiron, ndërsa And ka vendosur t’iu përkushtohet bizneseve të tij.

Linku: https://www.instagram.com/melisalleshi111/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/andi.sh2/