Home ShowBiz Zona e Llogaras përfshihet nga zjarri, Alban Skënderaj bën apel nëpërmjet pamjeve
Zona e Llogaras përfshihet nga zjarri, Alban Skënderaj bën apel nëpërmjet pamjeve
0

Zona e Llogaras përfshihet nga zjarri, Alban Skënderaj bën apel nëpërmjet pamjeve

0
0

Alban Skënderaj është një nga zërat më të dashur për muzikën shqiptare dhe jo vetëm.

Këngëtari është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe këtë herë postimi i tij ka shërbyer për një situatë delikate.

Albani me sa kuptojmë në orët e mbrëmjes ka udhëtuar nga Llograja ku ka evidentuar se një nga zonat e afërta është përfshirë nga zjarri.

‘Një zonë e Llogarasë po digjet dhe gjendja duket serioze. Ju lutem ndërhyni sa më shpejt’ shkruan Alban Skënderaj krahas fotos ku paraqitet situata alarmante e shkaktuar nga zjarri.

Linku: https://www.instagram.com/stories/albanskenderaj/2625871028019843410/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/albanskenderaj/