Home ShowBiz A do të vijë një bebe tjetër? Elita Rudi ‘zbërthehet’ në intervistë me ndjekësit
A do të vijë një bebe tjetër? Elita Rudi ‘zbërthehet’ në intervistë me ndjekësit
0

A do të vijë një bebe tjetër? Elita Rudi ‘zbërthehet’ në intervistë me ndjekësit

0
0

Elita Rudi së fundmi ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit. Pyetjet kanë qenë nga më të ndryshmet por ata që morën vëmendjen më të madhe ishin mbi jetën personale dhe rikthimin në ekran të moderatores.

Njëri prej tyre e ka pyetur nëse ka menduar për të sjellë në jetë një fëmjë të tretë. Elita me shumë sportivitet është përgjigjur se para 4 muajsh solli në jetë të bijën Bota dhe nuk e ka ndërmend pa kaluar 6 vite.

Kujtojmë se në daljet e tjera publike Elita është shprehur se Gjiko i ka ‘fajet’ që ajo u bë nënë 2 herë brenda pak kohësh. Me sa kuptojmë Gjiko i pëlqen shumë fëmijët dhe tani ndihet shumë i lumtur pranë tyre.

Për sa i përket jetës profesionale Elita u shprh se në shtator do ti rikthehet ekranit pa zbuluar televizionin ku do ta shohim.

Linku: https://www.instagram.com/stories/elita.rudi/2625827802410629606/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/elita.rudi/