Home Aktualitet Aventura nuk shkoi mirë, Mozzik përfshihet në një incident me motor
Aventura nuk shkoi mirë, Mozzik përfshihet në një incident me motor
0

Aventura nuk shkoi mirë, Mozzik përfshihet në një incident me motor

0
0

Mozzik së bashku me miqtë e tij më të ngushtë kanë vendosur të organizohen për disa ditë pushim në Brezovicë.

Në momentin kur janë vetëm djem me pushime nuk pritet të ketë qetësi.

Ata kanë vendosur ti shijojnë bukuritë e Brezovicës me një xhiro me motorr.

Xhiroja nuk ka shkuar mirë dhe reperi është përfshirë në një incident që fatmirësisht nuk ka pasur pasoja të mëdha.

 

Linku: https://www.instagram.com/stories/mozzik/2661853009676183164/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/mozzik/