Home Aktualitet Pas ngjarjes aksidentale, aktorja përfundon me urgjencë në spital
Pas ngjarjes aksidentale, aktorja përfundon me urgjencë në spital
0

Pas ngjarjes aksidentale, aktorja përfundon me urgjencë në spital

0
0

Aktorja e njohur Kate Beckinsale, është dërguar me urgjencë në spital, pas një aksidenti të pësuar në Las Vegas.

Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë por artistja ka vendosur ta zbulojë më vonë.

Në Instagram ajo postoi një fotografi ku ajo shihet e shtrirë në spital, të cilin e ka shoqëruar me mbishkrimin:

‘Po ndihem shumë më mirë. Faleminderit për mesazhet e ëmbla dhe gjithë dashurinë që më keni dërguar’.

Ajo ka vendosur të mos zbulojë shkaqet e aksidentit. Fatmirësisht mjekimi është marrë në kohë dhe gjendja e saj është më e mirë.

 

Linku: https://www.yahoo.com/entertainment/kate-beckinsale-shares-health-hospital-161844648.html

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/katebeckinsale/