Home ShowBiz Të gjithë po mendoni se ishte Kanye West, Kim zhgënjen me ‘shoqëruesin’ në Met Gala 2021
Të gjithë po mendoni se ishte Kanye West, Kim zhgënjen me ‘shoqëruesin’ në Met Gala 2021
0

Të gjithë po mendoni se ishte Kanye West, Kim zhgënjen me ‘shoqëruesin’ në Met Gala 2021

0
0

E gjithë bota foli për veshjen e Kim në Met Gala, po të ishim në një situatë tjetër me siguri nuk do të arrinim ta indetifikonim.

Mirpo shumë zhurmë bëri dhe shoqëruesi i saj i cili u shfaq po me të njejtin stil.

Dyshimet e para nga ndjekësit ishin mbi West por jo, ata u gabuan dhe burime pranë page six konfirmojnë se shoqëruesi i saj ishte stilistja krijuese e markës, Demna Gvasalia.

Veshja e saj u frymëzua nga ish-bashkëshorti i cili vendosi të kishte një stil të tillë i pari në promovimin e projektit të tij.

Linku: https://pagesix.com/2021/09/14/was-kanye-west-kim-kardashians-date-at-met-gala-2021/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/kimkardashian/